Závody na kolech 1.6.2018

ZÁVODY NA KOLECH  - 1.6.2018

 

 Tradiční závody k MDD na kolech kolem Okružní ulice se letos uskutečnily v pátek 1. 6. 2018. Na startu se sešlo celkem 57 závodníků, kteří byli rozděleni do 5 kategorií podle tříd a zvlášť v každé kategorii závodili chlapci a děvčata.

Pro všechny děti i diváky bylo připraveno občerstvení a sladkosti. První tři závodníci z každé kategorie obdrželi pěkné ceny.

Počasí se nám vydařilo a jsme moc rádi, že během závodu nedošlo k žádnému úrazu.

Chtěli bychom poděkovat Městské policii Nejdek za uzavření ulice Okružní a sponzorovi Tomášovi Královi (Autofit Král), který věnoval ceny do soutěže.                                                                         

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 Předškoláci - dívky                            Předškoláci - chlapci

 1. Aneta Káňová                                              1. David Olah

 2. Ema Demeterová                                        2. Míša Rutrle

 3. Adélka Celuchová                                        3.  Marek Kazda

                            

 1.-2.třída – dívky                             1.-2.třída - chlapci

 1. Emička Brxová                                            1. Dominik Mandous

 2. Adriana Asenová                                         2. Honzík Holý

 3. Vendulka Horňáková                                    3. Jakub Kraft

 

 3.-4.třída- dívky                              3.-4.třída - chlapci

 1. Tereza Králová                                           1. David Karabina

 2. Lili Havlíková                                              2. Míša Bezděk

 3. Marie Rudolská                                           3.  Martin Engelhart

 

5.-6.třída - dívky                              5.- 6.třída - chlapci

1. Karolína Flídrová                                            1. Matěj Kříž

2. Barbora Káňová                                             2. Adam Hajný

3. Helena Káňová                                             3. Josef Děbnár

 

                                                 7.- 9.třída – chlapci

                                                                         1. Jiří Vrabec

                                                                         2. Adam Uher

Fotografie si můžete prohlédnout zde.