Rozloučení se žáky 9.AB 2018

Konec školního roku přišel letos o týden dříve, což žáky samozřejmě potěšilo. O týden se posunulo i rozloučení se žáky 9.roč., které jsme kvůli rekonstrukci školy a z ní plynoucího nedostatku místa přesunuli do nejdeckého kina. Deváťáci několik týdnů pilně trénovali, vymýšleli scénky a další vystoupení a ve čtvrtek 21.6.2018 se půlka školy přesunula "do města", aby zhlédla, co si naši vycházející žáci připravili. Od začátku jsme se výborně bavili. 9.A se představila s několika tanečními čísly, z nichž největší úspěch zaznamenala "Tepláková souprava", protože do ní byl zapojen třídní 9.A, pan učitel Triner. Dokázal si sám ze sebe udělat legraci a to se cení. 9.A dále originálně ztvárnila ukázky z několika filmů, diváci vždy hádali, o jaký film šlo. Vy z fotografie stoprocentně poznáte Titanik :-) 9.B si velký potlesk vysloužila za všechna svá vypilovaná taneční čísla, pobavily i tradiční scénky zachycující některé vyučovací hodiny. Velkou pochvalu zaslouží oba moderátoři - Martin Vojkůvka a Adam Blažek, byli bezprostřední, přirození a schopní improvizace. 

Dojímavé byly oba proslovy. Těší nás slova chvály a díků, zároveň vnímáme, jak naši deváťáci vyzráli - jak ve vyjadřování, tak v uvažování. 

Na pódiu se v závěrečné části programu seskupili všichni deváťáci a přítomní učitelé. Nastalo osobní děkování a rozdávání květin, které samozřejmě provázely slzy dojetí. Nejvíce loučení samozřejmě vždy zasáhne třídní učitele, jak z 1., tak z 2.stupně. 9.A své paní učitelce Hýskové přichystala kromě obrovské kytice růží nádherný dort ve tvaru knihy s fotografií a podpisy jejích "dětí z národky", pan učitel Triner dostal parádní slaný dort ve tvaru půllitru. Ani třídní učitelky 9.B nepřišly zkrátka, jak paní učitelka Louová, tak současná třídní paní učitelka Painesová obdržely jako poděkování kromě květin dárkové balíčky. Paní učitelka Painesová navíc vyrazí na wellness, který jí třída pořídila.

Milí deváťáci, děkujeme za léta, která jsme s Vámi mohli strávit, přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů ve studiu, ať Vám v životě vyjde všechno, co od něj čekáte.

 

Fotografie z rozlučky si můžete prohlédnout zde.