Podzim v ŠD vych. Fruncové 2018

Běh na 60 m                                                                                                                                 I v letošním školním roce pokračuje sportovní tradice v běhu na 60 m. A jaké jsou výsledky?

Dívky : 1. místo - Sabina Cingrošová                  Chlapci : 1. místo -  Marian Fábry

             2. místo - Sofie Loučková                                  2. místo - Daniel Štefan

             3. místo - Natálie Zavadilová                              3. místo - Dominik Mandous

 

Návštěva knihovny

V úterý 16. 10. 2018 navštívila naše školní družina místní knihovnu. Paní knihovnice si pro nás připravila odpolední tvořivé dílny s názvem „Záložka do knihy“. Děti se na tvoření rozdělily do dvou skupin a ihned se pustily do výroby opravdu originálních záložek.

 

Práce s přírodninami

Máme tu opět krásný podzim a s ním spojené pravidelné vycházky do přírody. Na jedné takové vycházce nás ohromila pestrá nabídka přírodních materiálů. Proto jsme neváhali a ihned jsme začali tvořit domečky, kytičky a různé obrázky.

 

AZ – kvíz

Své znalosti si zdokonalujeme i ve školní družině. Po vzoru televizní soutěže AZ – kviz jsem si pro děti připravila herní plán a sestavila otázky a odpovědi na téma „Podzim“. Soutěžící byli skvěle připraveni a pohotově odpovídali na jimi vybrané otázky.

Fotografie najdete zde.