EU peníze školám - Moderní škola

Zahájení projektu: 21.6.2012

Ukončení projektu: 20.12.2014

Cíl projektu:

Prostřednictvím nových metod a nástrojů docílit zlepšení stavu počátečního vzdělávání na základní škole v České republice. Zkvalitnění a zefektivnění výuky bude dosaženo metodickým vzděláváním a podpůrnými kurzy pedagogických pracovníků, tvorbou a následným používáním nových metodických pomůcek a učebních materiálů ve výuce.

Dokumenty:

1. Rozhodnutí - veřejná zakázka:  ZDE

2. Protokol o posouzení a hodnocení: ZDE

3. Oznámení - výsledek hodnocení nabídek: ZDE

V rámci projektu byla novými notebooky vybavena počítačová učebna:

V rámci projektu proběhla školení pro pedagogy:

14.3.2013 PowerPoint, 28.3.2013 Word

ZŠ zpracovala v rámci šablony III/2 DUMy:

• Mgr. Bedřiška Treglerová (čísla DUM 1- 60), český jazyk 6.-9.ročník (1.sada - tvarosloví, 2.sada - vyjmenovaná slova, 3.sada - skladba a sloh)
  • Mgr. Romana Stupková (čísla DUM 61- 120), český jazyk 6.-9.ročník (1.sada - tvarosloví, 2.sada - skladba, 3.sada - rozvoj komunikace)
  • Mgr. Václava Kuklová (čísla DUM 121- 180), český jazyk, ORV 6.-9.ročník (1.sada - tvarosloví, 2.sada - skladba, 3.sada - občanská a rodinná výchova hravě)
  • Veronika Štroblová (čísla DUM 181- 240), český jazyk 6.-9.ročník (1.sada - pravopis, 2.sada - tvarosloví, 3.sada - skladba)
  • Václav Triner (čísla DUM 241 - 300), chemie 8.-9.ročník (1.sada - anorganická chemie, 2.sada - anorganická chemie, 3.sada - organická chemie)
  • Bc. Dana Dimová (čísla DUM 301- 360), informatika, matematika 5.-9.ročník (1.sada - informatika, 2.sada - desetinná čísla, 3.sada - zlomky)
  • Jana Pilzová (čísla DUM 361- 420), německý jazyk, ZNJ 7.-9.ročník (1.sada - Familie, 2.sada - Freizeit, 3.sada - Shoppen)
  • Milena Zítková (čísla DUM 421- 480), prvouka, matematika 1.ročník (1.sada - čas a lidé kolem nás, 2.sada - Rozmanitost přírody, 3.sada - číselný obor 0-10)
  • Bc. Karin Kozáková (čísla DUM 481- 540), prvouka, český jazyk, matematika 1.-5.ročník (1.sada - svět kolem nás, 2.sada - hláskosloví, 3.sada-malá násobilka)
  • Mgr. Pavla Wagnerová (čísla DUM 541- 600), prvoukačeský jazyk 3.ročník (1.sada - neživá příroda, 2.sada - živá příroda, 3.sada - vyjmenovaná slova)
  • Mgr. Alena Hejdová (čísla DUM 601- 660),český jazyk, přírodověda 4.-5. ročník(1.sada - tvarosloví, 2.sada - cvičení z českého jazyka pro 1.období, 3.sada - živá a neživá příroda)
  • Mgr. Ivana Louová (čísla DUM 661- 720), český jazyk 1.- 3.ročník (1.sada - nauka o slově, 2.sada - vyjmenovaná slova, 3.sada - slovní druhy)

Zde jsou DUMy ke stažení. Všechny digitální materiály jsou dostupné pod licencí Creative Commons. Uvádějte autora, používejte nekomerčně, zachovávejte licenci.

Mgr. Bedřiška Treglerová: - všechny DUM ve formátu smart-notebook

Mgr. Romana Stupková: - všechny DUM ve formátu PDF