Rozloučení se žáky 9.AB 2019

Školní rok 18/19 skončil z důvodu rekonstrukce školy o týden dříve, to ale nic nezměnilo na tom, že jsme se den před vysvědčením rozloučili s našimi milými deváťáky. Celý II.stupeň se svými učiteli zasedl do přítmí nejdeckého kina a netrpělivě očekával, co si pro nás vycházející žáci připravili. Po proslovech paní ředitelky a její zástupkyně vše vypuklo. Říká se "to nejlepší nakonec", ale tentokrát si troufám tvrdit, že to nejlepší přišlo hned na začátku - film na téma velká přestávka, který pod režijním vedením Filipa Marka natočil a sestříhal "kameraman" Vojta Devera. Hlavních rolí se ujali Tomáš Karliczek a Martin Rajf a byli skvělí :-) Po filmu následovala celá řada tanečních vystoupení, scénka z hodiny matematiky, ve které se jedné z rolí ujal i třídní 9.B, Luboš Draxal (jinak hlavní technik celé rozlučky). Třídní 9.A se zase předvedla v tanečním čísle "Deky" :-) Diváky rozhodně pobavilo i výborné kouzelnické číslo Ondřeje Postupy. Další a další vystoupení dokazovala, že i když při nácviku to někdy vypadalo, že to nepůjde, nakonec to šlo. Závěrečné proslovy a předávání dárků se samozřejmě neobešlo bez slz. Slova díků všechny potěšila a my přejeme všem žákům 9.A a 9.B, aby se jim v budoucím životě vše dařilo a aby byli šťastní...

Fotografie z akce nejdete zde.