Stěhování po ukončení rekonstrukce

Veliký projekt – rekonstrukce ZŠ Karlovarská – byl ukončen. V minulém čísle vás o tom informovala Bc. Palusková z Odboru investic a správy majetku města. Všem zaměstnancům Městského úřadu Nejdek, kteří s rekonstrukcí měli práci, děkujeme. Jsme vděční našemu zřizovateli, že se do tak velké akce pustil. Více než 50 let stará budova to opravdu potřebovala.

Do holých místností jsme vše zpátky začali stěhovat 31. 10. 2019. Už v pondělí 4. 11. Byla prázdná spojovací chodba a velká tělocvična, kde předtím byly hromady věcí. Jak je to možné? To proto, že v sobotu 2. 11. přišlo 71 ochotných lidí nosit těžké kusy nábytku a ostatní věci. Že přišlo v den Dušiček tolik pomocníků, to nás opravdu potěšilo. Z celkového počtu dobrovolníků bylo 28 zaměstnanců školy a 8 žáků (Petra Střelcová, Tereza Strašlipková, Adriana Asenova, Kristýna Demčáková, Simona Petrovská, Kateřina Nečesaná, Adam Körber a Richard Jiruše). Ostatní skvělí „stěhováci“ byli tito dospělí: Andrea Strašlipková, Pavel Šašek, Petr Borša, Lumír Rutrle, Ron Hospers, Alexandr Mareš, manželé Asenovi, hasiči z Pozorky Marek a Jiří Bernáškovi, Petr Boháček, Pavel Dvořák, František Götz a Pavel Šmídt, dále Lukáš Vincůrek, Jana Jirušová, Oldřich Nečesaný, Alex Kozák, Aleš a Stanislav Körberovi, Petr Veselý, Tomáš Šmíd, Daniel Joudal, Miroslav Csipkowski, Tomáš März, Richard Štindl, Tereza, Klára a Jan Jiráskovi, Šárka a David Machovi, Stanislav Kormančik, pan Nečesaný, pan Romaňuk a dva nečitelně podepsaní dobrovolníci. Za montáž regálů, skříní a stolů děkujeme pánům Kormančikovi, Nečesanému, Veselému, Kozákovi, Romaňukovi a Louthanovi. Vaše práce byla excelentní. Pomoci všech dobrovolníků si velmi vážíme.

Zbývá nám ještě hodně práce na úklidu tříd, kabinetů a pracoven, dotažení všech technických detailů atd., ale už všichni můžeme pracovat v nestísněných podmínkách. Za to jsme velmi rádi.

 

Fotografie ze stěhování si můžete prohlédnout zde.