Den v SPŠ Ostrov

TECHNIKA JE ZÁBAVA

Dne 12. 11. 2019 jsme zavítali, jako každým rokem, v doprovodu paní uč. Stupkové na průmyslovou školu do Ostrova. Je to škola velká, moderní a nabízí zajímavé obory jako například informační technologii, strojírenství a elektrotechniku. Všechny tyto obory jsme navštívili, seznámili jsme se s náplní učiva i s praktickými činnostmi. Mezi ty, co nás nejvíce zaujaly i pobavily, patří výroba vojenské známky, sestavování a aktivování robotů podle daného programu.

               Den jsme si moc užili, učitelé i studenti  - asistenti nám ochotně pomáhali, ochotně vše vysvětlovali i zodpovídali naše všetečné dotazy. Jsme rádi, že jsme měli možnost získat takovou zkušenost. Některým z nás to usnadnilo rozhodnutí studovat na této škole.

 

 

                                                                                                                   kolektiv žáků 9. tříd