2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Aktuální oznámení

  • V pondělí 4.1.2021 se do školy na prezenční výuku vracejí pouze žáci 1. a 2. ročníku, a to dle normálního rozvrhu. Školní družina je pro ně otevřena od 6.00, po vyučování do 16.00, žáci se nesmějí míchat. Zpěv při HV je zakázán, TV bude probíhat formou vycházek - je nutné vhodné oblečení. ROUŠKY musejí žáci nosit PO CELÝ DEN. Pro ostatní třídy je škola do odvolání uzavřena. Žáci jsou povinni se účastnit distanční výuky dle pokynů vyučujících (on-line hodiny, úkoly ve Škole v pyžamu). Děkujeme rodičům za pomoc se vzděláváním na dálku.
  • Čas oběda pro žáky na distanční výuce je vyhrazen 11.00 – 11.45. a 13.00 – 13.15. Tento čas může být ještě upraven dle organizačních potřeb. Žáci 1. a 2.ročníku budou od 4.1. na oběd chodit se ŠD.
  • KROUŽKY DDM se do odvolání ruší (s výjimkou těch, které probíhají distančně).
  • https://www.mpsv.cz/osetrovne - Zde najdete důležité informace o ošetřovném, např. to, že se nebude vyžadovat potvrzení školy o uzavření, to bude nahrazeno čestným prohlášením pojištěnce, že musí o dítě pečovat z důvodu uzavření školy na základě mimořádného opatření. Čestné prohlášení ke stažení (formát PDF)
  • Do areálu školy je vjezd zakázán, parkujte jinde. Děkujeme za pochopení.

Den v SPŠ Ostrov

TECHNIKA JE ZÁBAVA

Dne 12. 11. 2019 jsme zavítali, jako každým rokem, v doprovodu paní uč. Stupkové na průmyslovou školu do Ostrova. Je to škola velká, moderní a nabízí zajímavé obory jako například informační technologii, strojírenství a elektrotechniku. Všechny tyto obory jsme navštívili, seznámili jsme se s náplní učiva i s praktickými činnostmi. Mezi ty, co nás nejvíce zaujaly i pobavily, patří výroba vojenské známky, sestavování a aktivování robotů podle daného programu.

               Den jsme si moc užili, učitelé i studenti  - asistenti nám ochotně pomáhali, ochotně vše vysvětlovali i zodpovídali naše všetečné dotazy. Jsme rádi, že jsme měli možnost získat takovou zkušenost. Některým z nás to usnadnilo rozhodnutí studovat na této škole.

 

 

                                                                                                                   kolektiv žáků 9. tříd