Mikulášská nadílka v REHOSu 2019

Rok se s rokem sešel a naši žáci z 5. tříd se v pátek 6. prosince opět vydali rozdávat radost klientům REHOSu. Děti si doma (za pomoci rodičů) připravily působivé kostýmy, ve škole pilně nacvičily básničky a vyrazily. Na místě nás přivítaly milé zdravotní sestřičky, které naše děti doprovázely po pokojích. Mikuláš, andělé i neposední čertíci s nadšením přednášeli naučené říkanky, zpívali koledy a rozdávali nazdobené perníčky, které nám napekly maminky. S některými babičkami a dědečky si zazpívali vánoční písně. Přestože se se stářím a nemocemi děti nesetkaly poprvé, byl pro ně čas strávený s klienty REHOSu nesmírně silným zážitkem a zanechal v nich silné dojmy. Odcházeli jsme s drobnými sladkostmi, ale hlavně naplněni dobrým pocitem, že jsme ten den potěšili mnoho srdíček.