Jarní prázdniny 2020 s DDM

Jako každý rok jsme pro nejdecké děti uspořádali program na část jarních prázdnin.

V pondělí jsme se vydali naplněným autobusem do dětského centra U Hafíka, kde děti čtyři hodiny skákaly na trampolínách, v nafukovacích hradech, klouzaly se, šplhaly, tančily a objednávky jídla a pití jim šly také na výbornou J.

V úterý ve škole ZŠ Karlovarská probíhaly akce: od 9.00 do 12.00 „Vyrábění a deskovky  s Monikou“, kde si děti vyrobily spoustu krásných dekorací a zahrály deskové hry, které doma nemají s kým hrát. Od 10.00 do 13.00 probíhaly „Sportovky s Jirkou“. Tam se hrály různé hry, ale hlavně stolní tenis a florbal. Od 13.30 jsme se pak sešli na zimním stadionu, kde jsme si krásně zabruslili a zasoutěžili v družstvech.

Středeční dopoledne (9.00 – 12.00) se děti sešly ve školní cvičné kuchyňce, kde uvařily špagety bolognese a upekly bábovku. Odpoledne se pak uskutečnilo opět bruslení na nejdeckém zimním stadionu.

Jsme rádi, že jsme alespoň trochu mohli zabavit děti o prázdninách a těšíme se na další akce.

                              tým DDM Nejdek

 

Fotografie najdete zde.