ŠKOLNÍ JÍDELNA

Školní jídelna bude v provozu od 25.5., a to za dodržení přísných podmínek (hygiena, malé skupiny) - žáci musejí zůstat ve skupinách, v jakých byli dopoledne ve škole. Dodržují pokyny pedagoga, který má nad nimi dohled (hygiena, rozestupy, místo k sezení apod.). Všichni mají v jídelně roušku, sundají si ji jen na konzumaci jídla - na tu dobu ji uloží do sáčku nebo krabičky, kterou si přinese s sebou. Obědy přihlášeným žákům je nutné zaplatit ve čtvrtek 21.5. od 8.00 do 12.00 v kanceláři vedoucí ŠJ (pouze hotově), a to až do konce školního roku. Níže uvedené možnosti placení budou zavedeny opět po zrušení mimořádných opatření.

MOŽNOSTI PLACENÍ - vždy na následující měsíc:

- INKASEM

- HOTOVĚ :

• KAŽDÉ PONDĚLÍ 7.00 - 8.00
  • KAŽDÝ PÁTEK 11.00 - 12.00 - cizí strávníci
  • POSLEDNÍ DEN V MĚSÍCI 7.00 - 16.00
  • na září...

V případě jakéhokoliv volna v tyto dny se placení přesune na předešlý den.

DODRŽUJTE TATO DATA PLACENÍ, KUCHAŘI NESMĚJÍ (a nebudou) OD NIKOHO PŘIJÍMAT FINANČNÍ HOTOVOST!

OBĚDY ZDARMA – PODPORA RODIČŮ V HMOTNÉ NOUZI – informace zde

Ceny obědů: děti 7-10 let  24,- Kč (od 1.5.2019), děti 11 -15 let  25,-Kč, cizí strávníci 57,- Kč.

PŘEHLED ALERGENŮ:

01 - obiloviny obsahující lepek, 02 - korýši, 03 - vejce, 04 - ryby, 05 - jádra podzemnice olejné, 06 - sójové boby + výrobky z nich, 07 - mléko, 08 - skořápkové plody (mandle,...), 09 - celer, 10 - hořčice, 11 - sezamová semena, 12 - oxid siřičitý, 13. vlčí bob, 14 - měkkýši, 51 - pšenice, 52 - žito, 53 - ječmen, 54 - oves

(POZN: Výrobce strouhanky uvádí většinu alergenů, aby se chránil před případnými potížemi :-( )

nápoj S-N: slazený, neslazený

KAŽDÝ DEN JE NA PITÍ PŘIPRAVENA ČISTÁ VODA.

Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

ŘÁD ŠJ

Jídelníček:

25.5. - 30.6. nebude zveřejněn z důvodu možných častých změn

PONDĚLÍ:
ÚTERÝ:
STŘEDA:
ČTVRTEK:
PÁTEK:

Přáníčko od spokojených strávníků: