Recitační soutěž 16.4.2019

Češtináři z I.stupně uspořádali tradiční recitační soutěž pro své žáčky, kteří tak kromě své paměti rozvinuli také schopnost reprodukovat umělecký text. Básničky zazněly krátké i delší, od slavných či méně známých autorů. Všechny recitátory musíme pochválit za snahu, děkujeme také porotě, která neměla snadné hodnocení. Vítězové si odnesli pěkné odměny a diplomy a my se těšíme, že se příští rok s nimi opět setkáme při dalším ročníku recitační soutěže. (Fotografie si můžete prohlédnout zde.)

1.kategorie (1.roč.): 1.místo Štěpán Vágner, 2.místo Amálie Vincůrková, 3.místo Lukáš Bukera

2.kategorie (2. a 3.roč.): 1.místo Eliška Čápová, 2.místo Ľudovít Vašš, 3.místo Ema Částková a Miroslav Romanjuk

3.kategorie (4. a 5.roč.): 1.místo Natálie Zavadilová a Jan Götz, 2.místo Anna Zettlová a  Filip Šebek, 3.místo Veronika Cuhrová

GRATULUJEME :-)