ZÁKLADNÍ ŠKOLA NEJDEK, KARLOVARSKÁ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

ZŠ Karlovarská Nejdek informuje

Aktuální oznámení

• Pokud máte ve školním roce 24/25 zájem o školní družinu, nabízíme Vám možnost přihlášku vyplnit on-line, a to nejpozději do 2.září 2024. Přednost mají žáci 1.-3. ročníku. Pokud nebude místo pro všechny zájemce ze 4. ročníku, předem se omlouváme. Nemůžeme překročit počet 30 žáků na oddělení (tedy celkem 120 žáků). Pokud dáváte přednost papírové přihlášce, zapište své dítě 2.září 2024 dopoledne přímo ve školní družině. K zápisu přijde pouze 1 dospělý na 1 dítě, jinak vzniká tlačenice. Děkujeme.
    Na pozdější přihlášky bohužel nemůžeme brát zřetel. ON-LINE PŘIHLÁŠKA DO ŠKOLNÍ DRUŽINY 24/25 zde
  • SEZNAMY 1.A a 1.B 2024/2025
  • Od 1. 9. 2024 jsou rodiny pobírající přídavek na dítě osvobozeny od úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině – viz plakátek ZDE. Na začátku září 2024 je třeba přinést potvrzení o přiznání dávky do kanceláře školy.

• Informace o léčbě a opatřeních proti svrabu najdete zde
  • Do areálu školy je vjezd zakázán, parkujte jinde. Děkujeme za pochopení.
  • Dokumenty pro ukrajinské žáky zde.
Vítáme vás na stránkách

ZŠ Karlovarská Nejdek

Nejvýznamnější pamětihodností města Nejdek je románsko - gotická věž, zbytek původního gotického hradu, která se stala motivem loga naší školy. Na www.nejdek.cz se dostanete na webové stránky města Nejdek - našeho zřizovatele. Tam se o Nejdku dozvíte mnohem více.

Kde nás najdete

Naši školu najdete v Bezručově ulici (GPS souřadnice: 50.3193389N, 12.7456903E). Po příjezdu do Nejdku od Karlových Varů pojedete přes první přechod pro chodce, na první křižovatce odbočíte doprava (směr Pernink), asi po 200 m opět odbočíte doprava a kolem garáží do Bezručovy ulice. Po levé ruce budete mít 3 dvojdomky a za nimi bránu do naší školy. Těšíme se na vaši návštěvu. Můžete si také poslechnout naši školní HYMNU (formát MP3).
(autor fotografie: Lukáš Řezník, 9.A 17/18)