Pedagogický sbor, provozní zaměstnanci

Učitelský sbor ve školním roce 2021/2022

• Ing. Böhmová Dubová - je bez třídnictví. Vyučuje AJ ve 3.B, 8.B, 9.AB, INF v 5.A, F v 8.A a 9.A, CH v 8.B a 9.B, HV v 9.A
  • Katarína Boršová - je bez třídnictví. Vyučuje VV v 1.B, 6.AB, 7.AB, 8.A a 9.B, VL ve 4.B, PŘ v 6.A, ORV v 6.A, PČ v 6.B, PŘ v 7.AB
  • Mgr. Luboš Draxal  - je třídním učitelem 8.B. Vyučuje F v 8.B a 9.B, Pč v 6.B, 7.AB, 8.B, 9.AB, INF v 5.AB, 9.AB, D v 8.B, Z v 8.B. Pod DDM vede zájmový útvar Letecký modelář a Počítače.
  • Erika Hargreaves  - je bez třídnictví. Vyučuje AJ ve 3.A, 4.A, 5.B, 6.A, 7.AB, 8.A, PČ v 8.A
  • Mgr. Alena Hejdová - je třídní učitelkou 2.B. Dále vyučuje AJ v 1.A.
  • Mgr. Markéta Hlávková  - je třídní učitelkou 3.A. Dále vyučuje HV ve 2.AB.
  • Ilona Holíková - vyučuje ZNJ v 7.AB, 8.AB, 9.AB, ORV v 7.AB, 8.B a 9.A, Z v 7.A. Pod DDM vede zájmový útvar Veselé šití.
  • Mgr. Lucie Kaminská - je bez třídnictví. Vyučuje TV v 5.A, 6.ABd, 8.ABd, 9.Ad, 9.Bd, ORV v 6.B a 8.A, PŘ v 8.B.
  • Kateřina Kollárová - je bez třídnictví. Vyučuje VV v 1.A, PČ v 1.A, AJ ve 3.A, 4.AB, 5.AB, .B, PŘ v 6.B. Pod DDM vede zájmový útvar Angličtina hrou.
  • Mgr. Karin Kozáková - je třídní učitelkou 1.A. Dále vyučuje HV v 1.B, 6.AB.
  • Mgr. Dominika Křehká - je třídní učitelkou 5.A. Dále vyučuje AJ ve 2.A, HV v 5.B.
  • Mgr. Václava Kuklová - je třídní učitelkou 7.B. Vyučuje ČJ v 7.AB, 9.B, HV v 7.AB, 8.AB a 9.B, PČ v 7.B
  • Mgr. Ivana Louová -  je třídní učitelkou 4.A. Dále vyučuje AJ v 1.B. Zastává funkci výchovné poradkyně, má na starosti integraci žáků s SPU a vycházející žáky. Paní učitelka Louová nabízí pomoc dětem, které mají problémy s učením nebo chováním. O radu se na ni můžete obrátit na tel.čísle 604 750 263.
  • Zdeňka Louthanová -  je třídní učitelkou 1.B. Dále vyučuje TV v 1.A.
  • Mgr. Marcela Marešová - je třídní učitelkou 5.B. Dále vyučuje PČ ve 3.A, VV v 5.A. Pod DDM vede Gymnastiku.
  • Bc. Lucie Modranszká - je bez třídnictví. Vyučuje AJ v 1.B, 3.B, 7.AB, 8.AB, 9.AB.
  • Mgr. Lenka Painesová - je třídní učitelkou 9.B. Vyučuje ZNJ v 7.AB, 8.AB, 9.AB, Z v 6.A, D v 7.A, D v 9.B, Z v 9.B, ORV v 9.B.
  • Ing. Bc. Kateřina Pašková - je bez třídnictví. Vyučuje M v 6.B a 7.B, F v 6.B, 7.AB.
  • Mgr. Lucie Pospíšilová - je třídní učitelkou 4.B. Dále vyučuje AJ ve 2.AB.
  • Mgr. Jana Považajová - je ředitelkou školy. Vyučuje PŘ v 9.AB, TV v 7.A. Je také výchovnou poradkyní pro vycházející žáky.
  • Jaromír Prášek - je bez třídnictví. Vyučuje TV ve 3.B, 4.A, 5.B, 6.ABch, 7.B, 9.Bch, PČ v 6.A.
  • Mgr. Miroslava Smolíková - je třídní učitelkou 3.B. Dále vyučuje HV ve 4.AB, VV v 8.B.
  • Mgr. Romana Stupková -  je třídní učitelkou 6.A.  Vyučuje ČJ v 6.A a 9.A, PČ v 5.A, D v 6.A, PŘ v 8.A. Je metodikem primární prevence. V případě potřeby jí můžete zavolat na 723466341. Pod DDM vede zájmový útvar Češtinářský trénink.
  • Mgr. Markéta Šebestová - je třídní učitelkou 8.A. Vyučuje INF v 5.B, Z v 6.B, Z v 7.B a 8.A, M v 8.A a 9.B, PČ v 8.A. Pod DDM vede zájmový útvar Matematický trénink.
  • Mgr. Veronika Štroblová - je třídní učitelkou 6.B. Vyučuje AJ v 6.AB, ČJ v 6.B, D v 6.B, 7.B a 9.A.
  • Mgr. Bedřiška Treglerová - je zástupkyní ředitelky školy. Vyučuje ČJ v 8.AB, VV v 9.A. Pod DDM  vede Malířský kroužek.
  • Václav Triner -  je třídním učitelem 9.A. Vyučuje CH v 8.A a 9.A, M v 8.B a 9.A, TV v 8.ABch a 9.Ach.
  • Ing. Alena Veselá - je třídní učitelkou 7.A Vyučuje M v 6.A a 7.A, F v 6.A, PČ v 6.A, 7.A, 8.B, 9.AB. Pod DDM vede Veselé šití a Veselé běžky.
  • Milena Zítková -  je třídní učitelkou 2.A. Dále vyučuje PŘV ve 4.B.

Vychovatelky školní družiny ve školním roce 2021/2022

• Jana Fruncová
  • Eliška Körberová - Pod DDM vede zájmový útvar Stolní a deskové hry.
  • Edita Körberová
  • Zdenka Nečesaná - Pod DDM vede zájmový útvar Vařeníčko.

Pracovnice DDM ve školním roce 2021/2022

• Lenka Hájková - pedagog volného času
  • Petra Vondrová - vedoucí DDM
  •  - Vedou zájmové útvary Keramika a Taneční aerobik.
  • Monika Bachratá - pedagog volného času, vede zájmové útvary Dívčí studio a Šikovné ruce.

Asistentky pedagoga 2021/2022

• Petra Hnízdilová
  • Šárka Junková - Pod DDM vede zájmový útvar Kreativní tvoření.
  • Lucie Kejdová - Pod DDM vede zájmový útvar Vařeníčko.
  • Edita Körberová
  • Eliška Körberová
  • Ivana Račáková
  • Martina Štindlová