2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Lyžařský výcvikový kurz 7.AB 2020

Tento rok se v ZŠ Nejdek, Karlovarská opět zúčastnily 7. třídy lyžařského výcviku. První dva dny se lyžovalo v Perninku. Učitelé nás rozdělili do tří týmů podle toho, jak jsme uměli jezdit na lyžích. V Perninku je příjemnější kopec pro ne tak zdatné účastníky. Na sněhu jsme se rozcvičili a poté několikrát sjeli sjezdovku. Zbývající tři dny se jezdilo do Potůček. V Potůčkách byl kopec o hodně strmější, ale všichni to zvládli bez úrazu. První den jsme se tam stále učili pro některé novým věcem a rozhodně jsme se zlepšovali. Poslední dva dny jsme si mohli jezdit volněji. Ve zbývajících chvilkách se udělalo společné foto. Na tyto zážitky nikdy nezapomeneme a moc děkujeme všem učitelům, kteří kurz vedli.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.