Lyžařský výcvikový kurz 7.AB 2020

Tento rok se v ZŠ Nejdek, Karlovarská opět zúčastnily 7. třídy lyžařského výcviku. První dva dny se lyžovalo v Perninku. Učitelé nás rozdělili do tří týmů podle toho, jak jsme uměli jezdit na lyžích. V Perninku je příjemnější kopec pro ne tak zdatné účastníky. Na sněhu jsme se rozcvičili a poté několikrát sjeli sjezdovku. Zbývající tři dny se jezdilo do Potůček. V Potůčkách byl kopec o hodně strmější, ale všichni to zvládli bez úrazu. První den jsme se tam stále učili pro některé novým věcem a rozhodně jsme se zlepšovali. Poslední dva dny jsme si mohli jezdit volněji. Ve zbývajících chvilkách se udělalo společné foto. Na tyto zážitky nikdy nezapomeneme a moc děkujeme všem učitelům, kteří kurz vedli.