Jak vidím Nejdek 2020

Městská knihovna Nejdek vyhlásila u příležitosti 680.výročí založení Nejdku výtvarnou a literární soutěž s názvem Jak vidím Nejdek. Rádi jsme se pustili do tvorby, protože naše město je krásné, jeho historie je zajímavá a bohatá. Při hodinách VV a v rámci malířského kroužku DDM jsme začali kreslit, malovat, tvořit koláže... Pak ale nastala koronavirová krize, 11.3.2020 byly zavřeny školy. Soutěž byla z pochopitelných důvodů zrušena. Co ale s hotovými obrázky? Byli jsme rádi, že jsme je nemuseli jen tak nechat ležet ve skříni. Knihovnice totiž vymyslely, že obrázky budou vystaveny zároveň s fotografiemi místních občanů. Vernisáž proběhla 17.9.2020 a výstava to byla moc pěkná. Zde si můžete prohlédnout fotografie výtvarných prací našich žáků :-)