2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Jak vidím Nejdek 2020

Městská knihovna Nejdek vyhlásila u příležitosti 680.výročí založení Nejdku výtvarnou a literární soutěž s názvem Jak vidím Nejdek. Rádi jsme se pustili do tvorby, protože naše město je krásné, jeho historie je zajímavá a bohatá. Při hodinách VV a v rámci malířského kroužku DDM jsme začali kreslit, malovat, tvořit koláže... Pak ale nastala koronavirová krize, 11.3.2020 byly zavřeny školy. Soutěž byla z pochopitelných důvodů zrušena. Co ale s hotovými obrázky? Byli jsme rádi, že jsme je nemuseli jen tak nechat ležet ve skříni. Knihovnice totiž vymyslely, že obrázky budou vystaveny zároveň s fotografiemi místních občanů. Vernisáž proběhla 17.9.2020 a výstava to byla moc pěkná. Zde si můžete prohlédnout fotografie výtvarných prací našich žáků :-)

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.