2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Nový plot - školní zahrada 2020

V době první vlny koronaviru, na jaře 2020, tým školní jídelny s panem školníkem upravili rozsáhlou školní zahradu. Její oplocení staré 50 let už ale dávno dosloužilo. Zrezivělým pletivem prorostly stromy, některá pole plotu chyběla, starý ostnatý drát, který se již dnes u školní zahrady vyskytovat nemůže, byl pro děti nebezpečný. Dlouhá léta jsme se zřizovatelem naší školy - Městem Nejdek plánovali plot opravit. Nikdy ale na něj nezbyly peníze. Když už ale byl tento pěkný pozemek vysekán, doplněn lavičkami a ohništěm, řekli jsme si, že se do oplocení pustíme sami. Pan Šašek nám v létě pomohl vykácet náletové dřeviny, které by vadily, a 3. 10. 2020 jsme natahovali 150 metrů plotu okolo školní zahrady. Děkujeme panu Ipnerovi, který v září odstranil kořeny, jež tam překážely. Pan údržbář Keringer by natahování pletiva přes svou zručnost sám těžko zvládl, a tak byl rád, že mu přijeli pomoci hasiči z Pozorky. Je to sehraný tým pracovitých chlapů, který pod vedením pana Petra Slámy vyřešil všechny technické problémy a pracoval až do tmy, kdy ve světle reflektorů auta dokončil poslední metry plotu. Pomohl i pan Střelec, dále pan Tregler a Barborka Slámová, a to prací i občerstvením, které nachystali. Barčina bublanina dodala potřebné cukry, abychom mohli říct: „Hurá – plot máme hotový.“ Všem zúčastněným velmi děkujeme!

Fotografie z akce najdete zde.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.