2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Mikuláš 2020

V pondělí 30. listopadu jsme ve škole po měsíc a půl dlouhé distanční výuce přivítali většinu tříd. Už jsme se na své žáky opravdu těšili… Tradiční mikulášská nadílka bohužel proběhnout nemohla, ale v pátek 4. 12. 2020 jsme se všichni, žáci i dospěláci se smyslem pro humor, převlékli za Mikuláše, anděly nebo čerty. Nešlo o dokonalost kostýmů, ale o legraci, takže jsme si andělská křídla, rohy či jiné doplňky často vyrobili sami. Když jsme ke kostýmu přidali ještě roušku, byli jsme natolik zamaskováni, že byl občas problém poznat, kdo je kdo. Ve třídách bylo veselo, třídní učitelé rozdělili nakoupené dobroty, u nejmenších žáčků se o nadílku postarala okostýmovaná skupina pedagogů, ale jinak jsme se samozřejmě učili dle rozvrhu. Sebestian Roch Chamfort řekl: „Je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli.“ 4. 12. 2020 tedy rozhodně ztracený nebyl.

Fotografie ze 4.12.2020 si můžete prohlédnout zde.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.