2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Vánoční přání 2020

Vánoce jsou období, kdy si víc než kdy jindy něco přejeme. Rozhodli jsme se tomu tentokrát dát písemnou podobu. Do vestibulu školy jsme nainstalovali velkou nástěnku s nadpisem PŘIPOJ SVÉ PŘÁNÍ, zanedlouho musela být přidána ještě jedna. To proto, že se ta první rychle zaplnila. Svá PŘÁNÍ autoři psali soukromě nebo se třídou, při češtině, při angličtině, při výtvarné výchově atd. Přání byla adresována vlastní osobě, blízkým lidem, ale často také obecně VŠEM. Některá byla opravdu velmi osobní a dojemná, jiná zase veselá a vtipná. Pisatelé si přáli zdraví, štěstí, různé dárky pod stromeček, úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek a mnoho dalších důležitých věcí. Asi je jasné, co se na přáních vyskytovalo nejčastěji... ať už COVID - 19 zmizí z našeho života. Přejeme Vám všem, aby se obsah Vašich PŘÁNÍ vyplnil, a zároveň děkujeme, že jste se do akce zapojili :-)

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.