Zimní srdíčkové dny 2021

Musíme si pomáhat. To není jen název dnes již kultovního českého filmu, ale i velká pravda, která je stále platná. Společně se žáky a rodiči naší školy v běžných dobách bez koronaviru pomáháme například nevidomým a slabozrakým prostřednictvím sbírky pro Tyfloservis o.p.s., spolupořádáním výstav se snažíme pomoci z.s. Dětská radost, svému městu pomáháme úklidem na Den Země či při Krušnohorském vánočním jarmarku. Všechno je teď z důvodu pandemie koronaviru pozastaveno. Je nám to velmi líto.
Jednu tradiční akci se ale snažíme uskutečnit i tak. Život dětem o.p.s., která podporuje vážně nemocné děti, nám každoročně zasílá k prodeji ve škole drobné předměty s logem usměvavého sluníčka s copánky. Akce mívá název Podzimní srdíčkové dny. Letos jsou to Zimní srdíčkové dny. Z důvodu uzavření škol se sice protáhnou do jara, ale už teď je nám ctí poděkovat žákům a rodičům 1.B, 2.A a 2.B, a také zaměstnancům školy, kteří si i v této těžké době nakoupili magnetky, záložky či přívěsky. Doufáme, že se nám do školy brzy vrátí všechny děti a my tuto sbírku budeme moci dokončit.