Den dětí u koní - 5.AB 2021

Netradiční den u koní zažily děti 5. A a 5. B ze ZŠ Karlovarská. Měly možnost se v areálu CESTA KE KONÍM – Suchá – Nejdek seznámit s životem u koní, ale i jiných domácích zvířat. Kromě koní tu totiž chovají i jiná zvířátka, takže se žáci osobně setkali také s kravičkou, morčátkem, slepicemi nebo mazlivými kočičkami. Majitelka jezdeckého klubu, paní Lucie Fošenbaueruová, ukázala dětem anatomii koně přímo na živém zvířeti. Děti se dozvěděly spoustu informací o nemocech koní, ale také to, jak moc může takový kousek chleba nebo jablíčko koníkům ublížit.

Tímto bychom chtěli moc poděkovat paní Lucce za báječně připravený, poutavý program a čas, který nám věnovala. Moc rádi jsme přispěli drobnou částkou na chod areálu a těšíme se na další návštěvu.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.