2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Jak jsme tančili proti covidu - Jerusalema 2021

Jistě jste na sociálních sítích zaznamenali, že napříč různými profesemi lidé po celém světě v tomto podivném, koronavirem poznamenaném roce společně tančili na hudbu Jerusalema. Jsou k vidění videa z nemocnic, hasičských zbrojnic, policejních stanic, letišť atd. Optimismus, který z videí proudí, nás dovedl k tomu, že také my zkusíme "zabojovat" proti koronavirové špatné náladě společným tancem. Kdo chtěl, začal nacvičovat, postupně vznikala krátká videa. Bylo skvělé, že do toho šli i zaměstnanci školní jídelny nebo paní uklízečky. Užili jsme si legraci, zjistili jsme, že přes počáteční ostych jsme schopni se uvolnit a pobavit se. Zapojilo se i několik žáků. Výsledné video Vám předkládáme jako důkaz toho, že s humorem jde všechno líp a že pospolitost nás udržuje v dobré náladě.

Tak tady to je :-) TANEC JERUSALEMA ZŠ NEJDEK, KARLOVARSKÁ

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.