2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Příměstský tábor DDM při ZŠ Nejdek, Karlovarská

Příměstský tábor na konci srpna byl pro nás letos novinkou. Zatím jsme měli zkušenosti jen s tábory pobytovými. První den nám celý propršel, tudíž jsme nemohli vyběhnout nikam ven. Náš „sporťák“ Jirka připravil dětem krásnou překážkovou dráhu ve velké tělocvičně, kde jsme strávili celé dopoledne. Odpoledne jsme hráli hry v tělocvičně malé. V úterý jsme jeli autobusem do Lesoparku Chomutov, ve středu vlakem na výlet do Nových Hamrů, kde jsme navštívili krásnou zahradu se skleníkem a poslechli si botanickou přednášku. Zašli jsme na točenou zmrzku a frčeli zpátky do školní jídelny na oběd. Ve čtvrtek jsme na celý den jeli do dětského světa U Hafíka, což se dětem líbilo asi úplně nejvíc z celého týdne. Na pátek jsme měli naplánovaný výlet s opékáním vuřtů, ale počasí nám opět nepřálo. Školní kuchyňku jsme proto proměnili v italskou pizzerii a každý si vytvořil svojí pizzu k obědu.

Byl to akční týden, který si snad všichni užili. Dětem i všem ostatním přejeme do nového školního roku mnoho zdraví, pevné nervy, a aby svět už byl zase v pořádku. :-)

                                                                                                                                                                                                       tým DDM

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.