2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Prvňáčci 1.září 2021

Nový školní rok 21/22 jsme zahájili v dobré náladě, s nadějí, že protiepidemická opatření nebudou tak razantní jako v roce minulém. Naši noví žáčci - prvňáčci s kornouty v ruce, kytičkami pro paní učitelku a s podporou rodičů zasedli poprvé do školních lavic. Čekaly na ně balíčky se školními potřebami, naše školní omalovánky a samozřejmě nějaké ty dobroty. Dárky přinesla také paní starostka - kromě užitečných školních potřeb děti dostaly také společné hry - stolní fotbálek a kuželky. Největší úspěch měli ale velicí plyšoví sloni, kteří se okamžitě stali miláčky tříd a kteří budou tyto děti doprovázet na cestě školní docházkou jako maskoti. Testování na COVID - 19 naštěstí prvňáci absolvovali až 2.9., proto jejich slavnostní den nebyl narušen touto procedurou. Přejeme našim novým žáčkům hodně radosti, úspěchů a hlavně zdraví nejen v první třídě, ale po celou cestu za vzděláním.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.