Prvňáčci 1.září 2021

Nový školní rok 21/22 jsme zahájili v dobré náladě, s nadějí, že protiepidemická opatření nebudou tak razantní jako v roce minulém. Naši noví žáčci - prvňáčci s kornouty v ruce, kytičkami pro paní učitelku a s podporou rodičů zasedli poprvé do školních lavic. Čekaly na ně balíčky se školními potřebami, naše školní omalovánky a samozřejmě nějaké ty dobroty. Dárky přinesla také paní starostka - kromě užitečných školních potřeb děti dostaly také společné hry - stolní fotbálek a kuželky. Největší úspěch měli ale velicí plyšoví sloni, kteří se okamžitě stali miláčky tříd a kteří budou tyto děti doprovázet na cestě školní docházkou jako maskoti. Testování na COVID - 19 naštěstí prvňáci absolvovali až 2.9., proto jejich slavnostní den nebyl narušen touto procedurou. Přejeme našim novým žáčkům hodně radosti, úspěchů a hlavně zdraví nejen v první třídě, ale po celou cestu za vzděláním.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.