2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Mikuláš 3.12.2021

Z důvodu koronavirových opatření jsme ani tento rok nemohli uskutečnit mikulášskou návštěvu v Rehosu Nejdek ani v MŠ Lipová. Alespoň ve škole ale oblíbená akce proběhla. Paní učitelky Mgr. Kaminská a Ing. Böhmová Dubová s vybranými žáky 9. ročníku připravily kostýmy, líčení a také dialogy, které k této události patří. Není nic horšího než nesmělý a potichu mluvící Mikuláš nebo přehnaně děsivý čert. Ani žáci samotní nenechali nic náhodě, připravili rozpis a veškeré rekvizity, perfektně se nalíčili. V pátek 3. prosince si pak děti na I. stupni, samy v kostýmech čertíků a andělíčků, užily mikulášskou atmosféru a dostaly dobroty. Děkujeme organizátorům za krásný den.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.