Rekonstrukce školní jídelny 2022

Od 1.června 2022 byla mimo provoz školní jídelna naší školy. Započala totiž již dlouho plánovaná a rozhodně velmi potřebná celková rekonstrukce. Předmětem bylo zateplení vnější obálky budovy, výměna oken a dveří, nová sedlová střecha včetně krovu místo stávající ploché střechy, izolace spodní stavby a odvodnění, kompletní oprava podlah a omítek, výměna kuchyňského provozu (gastro), sociální zařízení, rozvody vzduchotechniky, kompletní výměna vnitřních rozvodů ZTI včetně zařizovacích předmětů, rozvodů požární vody, výměna systému vytápění včetně otopných těles, rozvodů plynu, silnoproud, slaboproud. Náklady se vyšplhaly nad 36 mil. korun. S drobným zpožděním jsou dokončeny vnitřní úpravy prostoru kuchyně a jídelny a 19.září 2022 tak mohly paní kuchařky začít vařit. Všichni se už na teplé obědy velmi těšili :-) Věříme, že se týmu školní kuchyně bude s moderním zařízením dobře pracovat, že jim ulehčí jejich velmi náročnou práci. Nám strávníkům přejeme dobrou chuť!

Některé detaily je ještě potřeba dokončit, práce na opláštění budovy, stříškách apod. budou ještě pokračovat. Termín celkového dokončení stavby je stanoven na 31. 10. 2022.

Zde se můžete podívat na fotografie, které porovnávají stav před rekonstrukcí a po ní.