Pohybové hrátky pro předškoláky MŠ Nejdek

Čas běží jako voda a další děti z mateřských škol se brzy stanou žáky škol základních. Že to jsou děti šikovné a bystré, o tom jsme se mohli přesvědčit, když k nám přišly na návštěvu v rámci již tradiční akce Pohybové hrátky pro předškoláky. Ve velké tělocvičně pro ně žáci 8.A připravili rozmanité úkoly. A tak se běhalo, skákalo, házelo míčem, šplhalo, balancovalo apod. Děti za své výkony dostaly za odměnu pexeso. Za návštěvu děkujeme MŠ Lipová, jež dorazila 1.3.2023. Velkou pochvalu si zaslouží osmáci, kteří s paní učitelkou Annou Veselou perfektně nachystali tělocvičnu a postarali se o to, aby se dětem sportování líbilo. Ve středu 15.3.2023 k nám přišly na návštěvu děti z MŠ Husova, a to pěšky! Už to samo o sobě byl sportovní výkon hodný obdivu :-) I tito předškoláci si s 8.A a tentokrát s paní ředitelkou Považajovou Pohybové hrátky naplno užily. Dalšími milými návštěvníky byli 29.3.2023 předškoláčci z MŠ Závodu míru. Ti se nejdříve podívali do 1.B, aby si vyzkoušeli, jak to vypadá při vyučování i o přestávce, potom se vydali za osmáky do velké tělocvičny. I oni byli velmi šikovní. Děkujeme za příjemné setkání.

Fotografie z 1.3.2023 najdete zde. Paní učitelka Anna Veselá vytvořila z akce toto parádní video. Fotografie z 15.3.2023 si můžete prohlédnout zde. Fotografie z 29.3.2023 najdete zde.