Den otevřených dveří 2023

Již 15.DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ jsme jako tým zaměstnanců a žáků ZŠ Karlovarská uspořádali ve čtvrtek 13.dubna 2023. Ve vestibulu byli připraveni průvodci z řad 8. a 9.ročníku a ujali se příchozích návštěvníků. Školu si bylo ale možné projít i bez průvodce. Brzy se škola hemžila rodiči, dětmi, bývalými žáky... Ve třídách, odborných učebnách, ale i na chodbách si každý mohl vybrat z rozmanitých činností prezentujících aktivity naší školy. K vidění byly chemické pokusy, hlavolamy, zajímavé pomůcky včetně interaktivních, návštěvníci si mohli zazpívat, zasportovat, něco si vyrobit, občerstvit se, vyzkoušet si digitální technologie,  zeptat se na důležité věci k zápisu do 1.třídy, ale třeba také na něco z historie školy nebo na nabídku zájmových útvarů DDM. Bylo možné si prohlédnout nově opravenou školní jídelnu. Od bývalých žáků jsme se dozvěděli, jak se jim daří a jaké mají plány do budoucna. Byli jsme rádi, že téměř všichni pokračují ve studiu. Děkujeme všem za velmi příjemné odpoledne. Snad se u nás všem 147 hostům líbilo.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.