Námořnický zápis do 1.ročníku duben 2023

Budoucí prvňáčky a jejich rodiče jsme přivítali v úterý a středu 18. a 19.dubna 2023 u ZÁPISU. Letos nesl název NÁMOŘNICKÝ, a proto jste všude mohli vidět lodě a lodičky, majáky, rybičky a jiné mořské živočichy. Děkujeme žákům 1. i 2.stupně za krásné dekorace, keramickému kroužku DDM za nádherné zápichy, které si mohli předškoláčci po zápisu odnést. Snad je potěšili také papíroví námořníčci z dílny 4.A, placky a omalovánky. Co ale rozdávání dárečků předcházelo? Každý budoucí žáček si popovídal s paní učitelkou, předvedl, co už umí - např. poznat barvy a tvary, orientovat se v prostoru, najít nebo překreslit identické tvary, vyslovit všechny hlásky apod. Děti byly moc šikovné, budeme se těšit na shledání v září 2023. :-)

Fotografie ze zápisu najdete zde.