Akce ŠD duben 23

Začátkem měsíce dubna byla zahájena akce DOPRAVNÍ VÝCHOVA - děti poznávaly, malovaly, vytvářely dopravní značky a učily se dopravním předpisům. Akce byla ukončena jízdou zručnosti na koloběžkách, kterou všichni zvládli na výbornou. Pro starší žáky byla připravena beseda se strážníkem městské policie. Další zajímavá akce se nesla v duchu ekologie. Děti se aktivně zapojily do úklidu v okolí naší školy – viz článek Ukliďme Česko. Na konec měsíce bylo připraveno pálení čarodějnic. Této akce se zúčastnily všechny družiny. Protože nám počasí nepřálo, dobroty se opékaly ve cvičné kuchyňce. Jakmile sluníčko vysvitlo, dodatečně děti potrestaly čarodějnici upálením. Čarodějnické dny nám zakončil pan Pohoda svým divadelním představením o čarodějnici.

Další fotografie z akcí ŠD najdete zde.