Turnaj ve vybíjené 5.tříd - 5.4.2024

Dne 5. dubna se tělocvična v ZŠ Nejdek, nám. Karla IV. otřásala hlučným skandováním fanoušků vybíjené. Žáci nejdeckých základních škol se utkali v meziškolním turnaji této oblíbené kolektivní sportovní hry s přísnými pravidly. Soutěžní týmy zvolily zajímavá pojmenování: za ZŠ Nejdek, nám. Karla IV. hrály Ohnivé rohožky a Rajčata, za ZŠ Nejdek, Karlovarská Ostré nože a Ostré vidličky. Atmosféra byla napjatá a bojovná, jednotlivá utkání měla spád a dravý náboj. A hlavně ... byla velmi vyrovnaná. Zapálení hráči podávali skvělé výkony, které pochválil i hlavní rozhodčí.
    S těsnými výsledky zůstala 1. a 4. pomyslná medaile na pořádající škole, 2. a 3. místo vybojovali naši borci. Skvěle uspořádaný turnaj se obešel bez jediného zranění a všichni jsme si jej parádně užili. ZŠ Nejdek, nám. Karla IV. děkujeme za pozvání, vlídné přijetí, výbornou organizaci i sladkou odměnu. Teď je řada na nás.😉

Fotografie si můžete prohlédnout zde.