Výtvarná soutěž Okno do ČR 2024 - Historie Prahy a Středočeského kraje

Putování po naší krásné zemi v rámci akcí Městské knihovny Nejdek  pokračovalo v roce 2024 na východ od nás - zabývali jsme se historií Středočeského kraje a hlavního města Prahy. Vyhledávali jsme zajímavosti na internetu, povídali jsme si o nich a zachycovali jsme je rozmanitými výtvarnými technikami při výtvarné výchově a na Malířském kroužku DDM. Na obrázcích byly nejčastěji nakresleny a namalovány kostely, hrady či jiné budovy, dále řeky, hory a jeskyně. Z prací všech nejdeckých škol paní knihovnice udělají výstavu, jejíž vernisáž proběhne 16. května - plakát zde (formát PDF). Fotografie prací ZŠ Karlovarská si můžete prohlédnout zde. Doufáme, že se Vám budou líbit.😄

Zde se můžete podívat na seznam vítězných prací. Vítězům gratulujeme! Výborní výtvarníci jsou samozřejmě VŠICHNI ZÚČASTNĚNÍ. Děkujeme za skvělou práci.👍Fotografie z předávání cen najdete zde.