Křížem krážem Křížákem (koupákem) 2024

Také v roce 2024 se uskutečnil závod v přespolním běhu pro žáky I.stupně a MŠ. Uspořádal ho tým uč. Pavlíny Spaziererové ze ZŠ Nejdek, náměstí Karla IV. ve spolupráci s naší školou ve dnech 14. a 15.května 2024 u koupaliště Limnická. Akce proběhla v příjemné sportovní atmosféře, se startovními čísly stáli závodníci na startu plni očekávání. Po odstartování se snažili ze všech sil, aby podali co nejlepší výsledek. Překonali sami sebe, závod dokončili každý ve svém vlastním tempu. Zdatní sportovci věděli, jak hospodařit se silami, jak se chovat na trati i v cíli. Gratulujeme všem, kdo doběhl do cíle, zvláště pak vítězům! 😊

Oceněni byli tito naši šikovní běžci:

1.ročník chlapci: 6.místo Lukáš Szlauko

1.ročník dívky: 1.místo Kateřina Mžiková, 4.místo Johanka Lukešová, 5.místo Viktorie Hudcová

2.ročník chlapci: 2.místo Petr Mžika, 5.místo Tomáš Chadima

2.ročník dívky: 2.místo Ella Křížová, 4.místo Ema Stoklasová

3.ročník chlapci: 1.místo Antonín Hering, 4.místo Pavel Šlapa, 5.místo Bedřich Darda

3.ročník dívky: 2.místo Jola Trinerová, 3.místo Sofie Šlapová, 6.místo Katarína Boršová

4.ročník dívky: 1.místo Sára Vaněčková, 2.místo Karolína Havlíková, 3.místo Alžběta Vincůrková, 5.místo Milada Topilnycka

5.ročník chlapci: 1.místo Miroslav Mžika, 2.místo Salomon Marcel Bystřický, 4.místo Antonín Pejša

5.ročník dívky: 2.místo Aneta Káňová

GRATULUJEME! Fotografie z předávání cen najdete zde.