2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Lyžařský orientační běh 12.2.2019

V úterý 12. února třináct žáků naší školy vyrazilo na závody v orientačním běhu na lyžích, které se konaly v německém Johanngeorgenstadtu. O titul „Mistra Krušných hor“ bojovalo v pěti kategoriích přes sto německých a českých závodníků a závodnic. Ti měli ukázat, že v orientačním běhu na lyžích nestačí jen rychlost, ale i znalost mapy. Do bílé stopy vyrazili s dobře navoskovanými lyžemi, s mapou a čipem, na který se zaznamenávaly sesbírané kontrolky. Počasí závodníkům moc nepřálo, téměř celý den sněžilo a foukal silný vítr. I přes nepřízeň počasí se závody velmi vydařily, naši závodníci a závodnice si vybojovali celkem šest medailí. Kategorie 14 let: 1. místo Simona Holíková, 2. místo Zuzana Měchurová, 3. místo Petra Holíková. Kategorie 16 let: 3. místo Iva Nádeníčková, 3. místo Tomáš Karliczek. Kategorie 14 let: 2. místo Josef Děbnár. Všichni odjížděli s dobrým pocitem a malým dárkem. Děkujeme za výbornou reprezentaci.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.