Lyžuj lesy 2019

2.ročník akce Lyžuj lesy na Božím Daru, pořádaný LK Slovanem Karlovy Vary, se konal 6.března 2019 a naše škola se ho opět zúčastnila.

Počasí se vydařilo tak, jak si všichni přáli a panovala proto velmi dobrá nálada jak mezi závodníky, tak mezi pořadateli. Na start se postavily děti od 1. třídy až po úplně nejstarší, 9.třídu. Tentokrát však cesta nevedla lesem jako při premiérovém ročníku, ale vyjíždělo se na Jahodovou louku. Závodníci se museli postavit trati dlouhé 500, 1000 nebo 1500 m. Nebylo to jednoduché, protože je cestou zdržovaly náročné překážky, které byly někdy i velmi zrádné. Nakonec však všichni dorazili ve zdraví a s úsměvem do cíle. Někteří žáci ZŠ Karlovarská Nejdek slavili velké úspěchy a už se určitě těší na další ročník.

Kdo stál "na bedně", nebo těsně pod ní?

kategorie 1. a 2.třída (registrovaní) - 1.místo Matyáš Andresík

kategorie 5. a 6.třída (neregistrovaní) - 4.místo Magdaléna Potužníková

kategorie 5. a 6.třída (registrovaní) - 2.místo Matěj Andrš, 3.místo Petra Holíková

kategorie 7. a 8.třída (neregistrovaní) - 1.místo Josef Děbnár, 4.místo Martin Litavský