2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

KUFR 19/20 - 20.ročník

V minulém školním roce jsem z důvodu rekonstrukce školy musela Kufr "nechat zavřený", letos ale znovu tato soutěž inspirovaná původním televizním pořadem České televize mohla vypuknout. Ve třídních kolech se utkaly dvojice dané třídy. Každá z nich si vybrala seznam 10 podstatných jmen, která musel "radič" popsat, vysvětlit, pantomimicky ukázat, zkrátka dovést "hadače" ke správnému znění - tedy k vyslovení daného slova v prvním pádě jednotného čísla. Nejobtížnější při nápovědách bylo vyhnout se slovům se stejným kořenem. Všichni se ale snažili, jak to šlo, a dařilo se jim výborně (viz výsledky vítězných dvojic :-) ) Nejlepší dvojice se měly utkat 23.3.2020 ve 14.00 ve finále, kde jsme se chystali uvítat i jejich fanoušky. Pandemie koronaviru na dlouhé měsíce ale znemožnila běžné školní akce. Vítězové celé soutěže měli dostat 16 GB flash disk, ale to jistě není to nejdůležitější. Podstatnější je, že jsme si rozšířili slovní zásobu a zdokonalili se v komunikačních dovednostech. To, že se u této soutěže vždycky pobavíme, je pověstná "třešnička na dortu". 

KUFR třídní kola - výsledky:

  • VIII.A – 6.3.2020: 1.místo Michaela Klímová + Zuzana Tvrdá (10 slov za 1:41)2.místo Samuel Zeldi + Jan Dušek, 3.místo Tomáš Pichlík + Jan Uhlík  (Fotografie zde)
  • VIII.B – 9.3.2020: 1.místo Miroslav Havlík + Matěj Bartík (9 slov za 1:37)2.místo Tomáš Kovařík + Milan Gonda, 3.místo Jan Štěřík + Martin Zabloudil  (Fotografie zde)
  • VI.B – 10.3.2020: 1.místo Robin Stejskal + Vít Kabrna (10 slov za 2:25)2.místo Jakub Chadima + František Slavík, 3.místo Eliška Tyslová + Liliana Kavlíková  (Fotografie zde)

  11.3.2020 byly zavřeny školy z důvodu KORONAVIRU, soutěž byla zrušena :-( 

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.