2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Olympiáda v ČJ 20/21

47. ročník této soutěže s ohromnou tradicí se uskutečnil v roce, který byl poznamenán koronavirovou krizí. 14. října byly uzavřeny školy. 30.listopadu se do školních lavic vrátili žáci 3.-5.ročníku a 9.ročníku (prvňáci a druháci nastoupili již 18.11.) 6.-8.ročník se od 30.11. začal učit rotačně. Školní kola mohla proběhnout on-line, my jsme dali přednost klasickému průběhu. 8 soutěžících z 8.AB a 9.A muselo sedět daleko od sebe ve třídě s mnoha otevřenými okny, po celou dobu museli mít nasazeny roušky. Soutěžili v odpoledních hodinách v první den návratu do školy - OBDIVUHODNÉ! Zadání bylo jako obvykle značně obtížné, gramatická část zahrnovala řadu zapeklitých úkolů celkem za 30 bodů. Dalších 20 bodů pak soutěžící mohli získat za slohový úkol, ve kterém měli zpracovat téma "V mé knihovničce nesmí chybět..." Slohový útvar byl volný, muselo se jednat o prózu v rozsahu 200 - 300 slov. Soustředění bylo maximální a snaha ohromná. Všichni si zaslouží velkou pochvalu!

A jak to dopadlo? Na 3.místě se umístily A.Rakoncásová z 9.A a H.Káňová z 8.A, 2.místo obsadila K.Fedaková z 8.A, zvítězila V.Pilzová z 8.A. Gratulujeme :-)

 

 

 

 

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.