Křížem krážem Křížákem 2022

Po dlouho očekávaném rozvolnění protiepidemických opatření v souvislosti s covidem-19 se konečně dění ve školách rozjelo naplno. Mohli jsme opět začít navštěvovat divadla, koncerty, výstavy,  mohli jsme také sportovat. Toho využila paní učitelka Spaziererová ze ZŠ nám.Karla IV., která již mnoho let pořádá soutěž v přespolním běhu pro místní školáky. Běh s názvem Křížem krážem Křížákem opět uspořádala v plném rozsahu. Na Křžovém vrchu se 17. a 18.5.2022 vystřídaly všechny třídy I.stupně obou nejdeckých ZŠ. A protože samotnému závodu předcházel pilný trénink, děti podaly pěkné výkony. V pátek 19.5. si odměny převzalo vždy 6 nejlepších běžců v každé kategorii. Za naši školu to byli tito šikovní sportovci:

1.ročník dívky: 2.Jola Trinerová, 5.Sofie Šlapová, 6.Katarína Boršová
1.ročník chlapci: 1.Antonín Hering, 4. Pavel Šlapa
2.ročník dívky: 1.Karolína Havlíková, 2.Alžběta Vincůrková, 4.Nella Šroubová, 5.Tereza Bojčuková, 6. Kristýna Kupečková
2.ročník chlapci: 2.Tomáš Pecher, 3.Samuel Kratochvíl, 4.David Veselý, 5. Ngo Hoang Kiet Daniel
3.ročník dívky: 1.Ema Demeterová, 2.Aneta Káňová
3.ročník chlapci: 1.Salomon Marcel Bystřický, 4.Antonín Pejša, 5.Michal Rutrle, 6.Jindřich Kurtin
4.ročník dívky: 3.Amálie Vincůrková, 4.Barbora Hotová, 5.Kamila Hlávková, 6.Anna Pešková
4.ročník chlapci: 1.Šimon Nikrmajer, 2.Lukáš Bukera
5.ročník dívky: 4.Vanesa Pospíšilová, 5.Anežka Märzová, 6.Veronika Vymazalová
5.ročník chlapci: 1.Matyáš Andresík, 2.Richard Fecko, 3.Josef Laštovka, 4.Jakub Veselý, 6.André Kratochvíl

Vyhlášení výsledků a krásné odměny si všichni náležitě užili, jak můžete vidět na fotografiích. Gratulujeme vítězů, ale také všem, kdo běželi naplno a překonali sami sebe :-)