2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Inženýr Junior

Se SPŠ Ostrov spolupracujeme již řadu let. V loňském roce byl zahájen nový projekt, k němuž všechny informace najdete zde. Ve školním roce 21/22 se pan učitel Triner stane školeným lektorem, který se skupinou žáků 8.ročníku bude pravidelně navštěvovat moderně vybavenou ostrovskou "průmyslovku"a  povede naše žáky ke vzdělání technického zaměření.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.